Kaldewei Avantgarde Obdĺžniková vaňa Asymmetric Duo 742, 1800 mmx900 mm, biela – vaňa, Perl-Effekt, neštandardný prepad 274223003001

Kód: 274223003001
Neohodnotené
Značka: Kaldewei
2 203,20 € –30 %
Kaldewei Avantgarde Obdĺžniková vaňa Asymmetric Duo 742, 1800 mmx900 mm, biela – vaňa, Perl-Effekt, neštandardný prepad 274223003001
2 203,20 € –30 % 1 542,24 € 1 285,20 € bez DPH
3 týždne

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 90% na vybrané produkty

Podrobný popis

Vaňa Kaldewei Asymmetric DUO, smaltovaná oceľ 3,5 mm, vyrobená z ocele 2,9 mm +/- 0,14 mm,
model č. 742, 180 x 90 x 42,5 cm, hmotnosť: 56 kg, farba: biela, obdĺžnikový vonkajší tvar, puristický
dizajn, vaňa Duo s dvoma identickými chrbtovými časťami, veľkoryso dimenzovaná odkladacia plocha,
použiteľná na sedenie alebo na umiestnenie armatúr na okraj vane, stredový odpad, odpadový otvor Ø 5,2 cm,
špeciálna odpadová a prepadová súprava pre Asymmetric DUO model č. 4060 s obdĺžnikovým
smaltovaným krytom odpadu a smaltovaným ovládaním, alternatíva: špeciálna odpadová a prepadová
súprava pre Asymmetric DUO s integrovaným napúšťaním model č. 4061, s obdĺžnikovým
smaltovaným krytom odpadu a chrómovaným ovládaním.

Vaňové nožičky a vaňový sifón nie sú súčasťou dodávky.

Séria Asymetric DUO

Vaňa s relaxačnou zónou: vďaka veľkoryso dimenzovaným odkladacím plochám dostáva ASYMMETRIC DUO tiež priestorový rozmer. Je možné si na ňu sadnúť alebo umiestniť na ňu kúpeľové potreby. Okrem toho ponúka možnosť umiestnenia armatúry podľa Vášho želania.

Pôsobivý kontrast vytvára precízny a čistý dizajn okraja vane a ergonomická a plynulá reč vnútra. Odtok zapustený do dna vane navyše ponúka elegantné a harmonické riešenie.

Rad AVANTGARDE:

Avantgarde kladie dôraz predovšetkým na eleganciu a prepojenie najlepších materiálov s tvarmi, ktoré hľadia do budúcnosti. Naša ponuka radu Avantgarde splní aj najnáročnejšie požiadavky. Nechajte sa inšpirovať našimi dokonalými riešeniami, ktoré z vašej kúpeľne vytvoria váš osobný podpis.

Dodatočné parametre

Kategória: Obdĺžnikové vane
Záruka: 2 roky
Dľhšia strana: 1800
Kratšia strana: 900
Série: Avantgarde

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ka reut

KALDEWEI je nemecký rodinný podnik, ktorý už viac ako 100 rokov a dnes už vo štvrtej generácii vytvára kúpeľňové riešenia, v ktorých sa moderný luxus snúbi s udržateľným myslením, hospodárením a konaním. Podnik označuje toto globálne strategické smerovanie pojmom  Luxstainability®  .

Portfólio KALDEWEI zahŕňa kúpacie vane, extra ploché sprchové vaničky a umývadlá z ušľachtilej smaltovanej ocele . Tento materiál je výnimočný svojim kvalitným povrchom, elegantným dizajnom, veľmi dlhou životnosťou a 100% recyklovateľnosťou .

KALDEWEI v roku 2021 ako prvý výrobca sanitárneho vybavenia podpísal iniciatívu „Science Based Targets“ a vydal sa cestou klimaticky neutrálnej výroby. S novou limitovanou edíciou KALDEWEI nature protect z ocele so zníženou bilanciou CO2 je KALDEWEI tomuto cieľu opäť o veľký krok bližšie. Úžitok z toho majú aj partneri v stavebníctve, pretože s kúpeľňovými riešeniami KALDEWEI nature protect majú stavebné projekty oveľa nižšiu uhlíkovú stopu.

KALDEWEI tiež už niekoľko rokov podporuje program WWF na ochranu morí , ktorý sa zasadzuje o zníženie znečistenia oceánov plastovým odpadom. Zo zodpovednosti voči životnému prostrediu a ďalším generáciám.

RODINNÁ SPOLOČNOSŤ

RIADENÁ MAJITEĽOM V ŠTVRTEJ GENERÁCII

Franz KALDEWEI
1918-1952

Heinrich KALDEWEI
1928-1973

Franz Dieter KALDEWEI
1973-2008

Franz KALDEWEI
Od roku 2008

Ako jeden z popredných medzinárodných výrobcov hodnotných extra plochých sprchových vaničiek, kúpacích vaní a umývadiel zo smaltovanej ocele, je KALDEWEI zastúpený vo viac ako 80 krajinách sveta, z toho s dvanástimi dcérskymi spoločnosťami – v Číne, Anglicku, Francúzsku, Taliansku, Rakúsku, Poľsku, Rusku, Švajčiarsku, Španielsku, Juhovýchodnej Ázii, Česku a USA.

Tvorcovia projektov aj súkromní stavebníci po celom svete oceňujú nespočetné výhody znamenitého materiálu smaltovaná oceľ KALDEWEI a výrobky z neho už umiestnili do mnohých prvotriednych hotelov. Pritom podnik vsádza v rámci celého výrobného reťazca – počnúc výrobou smaltu, cez tvarovanie ocele a končiac zušľachtenia smaltom KALDEWEI – výhradne na výrobu vo svojom sídle v nemeckom Ahlene. Z Ahlenu exportuje špičkový výrobca svoje vysoko kvalitné riešenia pre kúpeľne „Made in Germany“ do celého sveta.