Sanela Príslušenstvo Automatický splachovač pisoára s elektronikou ALS, 24 V, nehrdzavejúca oceľ SLP 02N

Kód: SLP 02N
Neohodnotené
Značka: Sanela
246,91 € –27 %
Sanela Príslušenstvo Automatický splachovač pisoára s elektronikou ALS, 24 V, nehrdzavejúca oceľ SLP 02N
246,91 € –27 % 179,99 € 149,99 € bez DPH
1-2 týždne

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Automatický splachovač pro pisoár s infračervenou elektronikou ALS

 • reaguje na přítomnost osoby před pisoárem ve vzdálenosti max 0,7 m od snímače po dobu delší než 7,5 s
 • ke spláchnutí dojde po vystoupení osoby ze snímané zóny
 • doba splachování je nastavitelná od 0,5 do 15,5 s
 • nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03
 • samočinné spláchnutí po 24 hodinách od posledního sepnutí ventilu
 • možnost regulace průtoku vody kulovým ventilem

Technická specifikace

 • rozměr nerezového krytu: 170 x 170 x 10 mm
 • rozměr montážní krabice: 140 x 140 x 75 mm
 • napájecí napětí: 24 V DC
 • příkon při napájení 24 V DC: 7 W
 • dosah: 0,6-0,75 m
 • doporučený pracovní tlak: 0,1-0,6 MPa
 • vstup vody: vnější závit G 3/4
 • výstup vody: vnější závit G 3/4

Rozsah dodávky

 • nerezový kryt s elektronikou, plastová montážní krabice se šroubením
 • elektromagnetickým ventilem a kulovým ventilem
 • napájecí zdroj
 • dálkové ovládání SLD 03 není součástí balení, je třeba objednat zvlášť

Dodatočné parametre

Kategória: Ovládanie pisoára
Záruka: 2 roky
Série: Príslušenstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.