Sanela Príslušenstvo Dotykové tlačidlo na ovládanie sprchy, svetlo sivá/azúrová SLS 30B

Kód: SLS 30B
Neohodnotené
Značka: Sanela
629,63 € –27 %
Sanela Príslušenstvo Dotykové tlačidlo na ovládanie sprchy, svetlo sivá/azúrová SLS 30B
629,63 € –27 % 458,95 € 382,46 € bez DPH
4 týždne

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Elektrické dotykové ovládání sprch

 • hygienický proplach
 • je určeno pro jednotrubkový přívod studené nebo tepelně upravené vody
 • reaguje na dotyk symbolu na skleněné desce okamžitým spuštěním vody
 • k vypnutí vody dojde po uplynutí nastavené doby v rozsahu 10-310 s (standardně 120 s)
 • opakovaným stlačením tlačítka dojde k vypnutí vody
 • bezpečnostní funkce vypnutí vody po 5 minutách
 • nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 04

Technické údaje

 • rozměry: 170 x 170 mm
 • rozměry montážní krabice: 200 x 200 x 80 mm
 • napájecí napětí: 24 V DC
 • příkon: 7 W
 • doporučený pracovní tlak: 0,1-0,6 MPa
 • vstup vody vnější závit G 3/4
 • výstup vody vnější závit G 3/4

Obsah dodávky

 • skleněný kryt v nerezovém montážním rámu s elektronikou, barva světlešedá, podsvícení azurové
 • nerezová montážní krabice se šroubením, elektromagnetickým ventilem a kulovým ventilem
 • napájecí zdroj a dálkové ovládání SLD 04 není součástí balení

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchový program
Záruka: 2 roky
Série: Príslušenstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.