RAVAK Umývadlová podomietková batéria

Kód: X070093
Neohodnotené
Značka: Ravak
ZADARMOZADARMO 280 € –15 %
RAVAK Umývadlová podomietková batéria
280 € –15 % 238 € 198,33 € bez DPH
2 týždne
Variant

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

CR 019.00CR.O1 / CR 019.20BL.O1
Umývadlová páková batéria s podomietkovou inštaláciou. Necháva viac priestoru na umývadle, ktoré sa tak aj ľahšie udržiava. Vyvážený moderný dizajn batérií Chrome ideálne ladí so štýlom celého rovnomenného konceptu, ale skvele vyzerá aj v každej modernej kúpeľni. Vyberiete si tradičnú chrómovú batériu, alebo dáte prednosť modernému trendu čiernej farby?

Technické informácie

 • páková batéria s podomietkovou inštaláciou pomocou R-boxu pre nástennú montáž
 • dĺžka výtokového ramienka 230 mm
 • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
 • farebné prevedenie: 
  • CR: chrome - chróm
  • BL: black - čierna
 • R-box súčasťou balenia
 • záruka na batériu: 5 rokov
 • vhodné: k umývadlám na dosku

Pre ucelené riešenie a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame batérie Chrome kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Chrome a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome. Základné teleso R-box pre podomietkovú inštaláciu tejto batérie je súčasťou batérie. R-box obsahuje materiál na prichytenie na stenu, nezahŕňa prípojky na vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe, ktorý aj pri demontáži vrchného dielu batérie zachováva v kúpeľni plne funkčný rozvod vody. Prostredníctvom tohto plastového dielu je možné rozvod vody odvzdušniť bez odstávky vody. R-box má jasne šípkou označenú hornú časť výrobku pre správnu orientáciu vlastného tela batérie.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývadlové batérie podomietkové
Délka balíčku: 37 cm
Faucet: Umývadlové
Hadice: true
Průměr kazety: 35 mm
Průtok: 8 l/min
Připojení: Podomietková
Šířka balíčku: 32 cm
Výška balíčku: 13 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantujeme svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých našich výrobkov.

História spoločnosti

História spoločnosti

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1991 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, neskôr v roku 1997 sa stala akciovou spoločnosťou a od začiatku nesie názov, ktorý odráža mená svojich zakladateľov – rodiny Vařekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny firmu doposiaľ aktívne riadia.

Dizajn RAVAK

Dizajn RAVAK

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je našim primárnym cielom. Svojim zákazníkom pravidelne predstavujeme domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberáme také štúdiá, ktoré úspěšne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Technológie a materiály RAVAK

Technológie a materiály RAVAK

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Prečo RAVAK

Prečo RAVAK

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.

Referencie RAVAK

Referencie

Rovnako ako voda nerešpektuje rozdelenie sveta podľa ľuďmi naplánovaných celkov, ani naše výrobky nepoznajú hranice. Z Českej republiky putujú všade, kde je potrebné efektívne využívať očistnú energiu vody. Stretnúť sa tak s nimi môžete vo viac než 50 krajinách sveta, v najznámejších hoteloch, vo firmách i v súkromných rezidenciách. Všade tam, kde zákazníci ocenia preverenú značku, kvalitu a originálny dizajn.

Výstavy a veľtrhy

Výstavy a veletrhy

S výrobkami značky RAVAK sa pravidelne stretávate na českých a svetových veľtrhoch. Medzi nejvýznamnejšie patrí napr. stavebný veľtrh ISH vo Frankfurte nad Mohanom alebo MOSBUILD v Moskve. RAVAK zároveň patrí medzi dôležitých hráčov v oblasti umenia a dizajnu. Autorské počiny našich dizajnérov vystavujeme napr. na pražskom Designbloku.

Ocenenia RAVAK

Ocenenia

Počas svojho pôsobenia sa značka RAVAK dostala do hľadáčika významných národných i medzinárodných súťaží. Riešenia našich dizajnérov sú pravidelne zaraďované do nominácií na výročnú cenu Akadémie dizajnu ČR Czech Grand Design, odborná verejnosť si ich všíma vo svojich cenách (Elle Decoration Award) a v roku 2015 jeden z kúpeľňových konceptov (10°) získal i najprestížnejšiu cenu udeľovanú na európskom kontinente za inovatívny dizajn Red Dot 2015. Spoľahnite sa na dizajn pravidelne preverovaný odborníkmi.