RAVAK Vaňa Freedom Wall čierna - akrylátová vaňa ku stene

Kód: XC00100027
Neohodnotené
Značka: Ravak
ZADARMOZADARMO 3 075 € –15 %
RAVAK  Vaňa Freedom Wall čierna - akrylátová vaňa ku stene
3 075 € –15 % 2 613,75 € 2 178,13 € bez DPH
3 týždne
Variant

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Kde je biela očakávaná, čierna o to viac zaujme. Tmavá farba plášťa strháva pozornosť na vaňu, dodáva kúpeľni hĺbku, ale zároveň je ľahko kombinovateľná s jej zvyšným vybavením. Dizajn vane Freedom Wall spája v najväčšej možnej miere prednosti voľne stojacich (solitérnych) vaní s vaňami klasickými. Subtílna krása a tvary vymodelované do oblých kriviek priam vyzývajú k oddychu a širší lem pri stene umožňuje odložiť si všetko potrebné, aby ste sa pri kúpeli cítili dobre.

Technické informácie

  • rozmery: 166 x 80 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • variant vystuženia: LA - sklolaminát
  • objem: 260 l, hmotnosť 45 kg
  • prevedenie: voľne stojace (alebo k stene)
  • vaňová zástena: NIE
  • vaňový odtokový komplet je súčasťou vane
  • záruka: 10 rokov

Vaňu Freedom Wall nie je možné doplniť o vaňovú zástenu. Vaňový odtokový komplet (tj. prepad, pileta, sifón, zápachová uzávera v čiernej farbe) a podpora vane (nožičky) sú súčasťou balenia. K vani odporúčame zvoliť aj vaňové batérie na okraj vane.

Dodatočné parametre

Kategória: Čierna vaňa
Délka: 166 cm
Délka balíčku: 178 cm
Šířka: 80 cm
Šířka balíčku: 82 cm
Tvar: Voľne stojace
VÝŠKA: 56,5 cm
Výška balíčku: 61 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantujeme svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých našich výrobkov.

História spoločnosti

História spoločnosti

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1991 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, neskôr v roku 1997 sa stala akciovou spoločnosťou a od začiatku nesie názov, ktorý odráža mená svojich zakladateľov – rodiny Vařekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny firmu doposiaľ aktívne riadia.

Dizajn RAVAK

Dizajn RAVAK

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je našim primárnym cielom. Svojim zákazníkom pravidelne predstavujeme domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberáme také štúdiá, ktoré úspěšne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Technológie a materiály RAVAK

Technológie a materiály RAVAK

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Prečo RAVAK

Prečo RAVAK

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.

Referencie RAVAK

Referencie

Rovnako ako voda nerešpektuje rozdelenie sveta podľa ľuďmi naplánovaných celkov, ani naše výrobky nepoznajú hranice. Z Českej republiky putujú všade, kde je potrebné efektívne využívať očistnú energiu vody. Stretnúť sa tak s nimi môžete vo viac než 50 krajinách sveta, v najznámejších hoteloch, vo firmách i v súkromných rezidenciách. Všade tam, kde zákazníci ocenia preverenú značku, kvalitu a originálny dizajn.

Výstavy a veľtrhy

Výstavy a veletrhy

S výrobkami značky RAVAK sa pravidelne stretávate na českých a svetových veľtrhoch. Medzi nejvýznamnejšie patrí napr. stavebný veľtrh ISH vo Frankfurte nad Mohanom alebo MOSBUILD v Moskve. RAVAK zároveň patrí medzi dôležitých hráčov v oblasti umenia a dizajnu. Autorské počiny našich dizajnérov vystavujeme napr. na pražskom Designbloku.

Ocenenia RAVAK

Ocenenia

Počas svojho pôsobenia sa značka RAVAK dostala do hľadáčika významných národných i medzinárodných súťaží. Riešenia našich dizajnérov sú pravidelne zaraďované do nominácií na výročnú cenu Akadémie dizajnu ČR Czech Grand Design, odborná verejnosť si ich všíma vo svojich cenách (Elle Decoration Award) a v roku 2015 jeden z kúpeľňových konceptov (10°) získal i najprestížnejšiu cenu udeľovanú na európskom kontinente za inovatívny dizajn Red Dot 2015. Spoľahnite sa na dizajn pravidelne preverovaný odborníkmi.