Big Green Egg MINI

Kód: 117618
1 hodnotenie
Značka: Big Green Egg
696 € 580 € bez DPH
Skladem (1 ks)

Mini je každodenný spoločník. Je to najmenší a najľahší člen rodiny Big Green Egg. Technické údaje MN: priemer roštu 23 cm, várna plocha 507 cm2, váha 15 kg.

Nakoľko je keramika vylúčená dopravnou spoločnosťou z prepravy,tieto produkty nezasielame kuriérom!!!

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Big Green Egg Mini je najmenší a najľahší člen rodiny Big Green Egg. Je ideálnym spoločníkom, či už sa chystáte stanovať, na výlet loďou, alebo piknik. Prípadne ho môžete používať rovno doma na stole. Aby sme však boli úprimní, keď sa stanete hrdým majiteľom tohto modelu EGG, pravdepodobne sa bez neho už nebudete chcieť pohnúť ani na krok. Vďaka nízkej hmotnosti môžete model Mini premiestňovať úplne bez problémov. Môžete si to však ešte viac uľahčiť, a to použitím nosiča EGG Carrier pre model Mini.

Ak väčšinou varíte pre 2 až 4 osoby, je tento ľahučký model Big Green Egg vhodný na cestovanie ideálnym modelom presne pre vás. Môžete si ho vybrať aj ako doplnok k väčšiemu modelu, práve preto, že je také ľahké vziať si ho kamkoľvek so sebou. Big Green Egg Mini nájdete aj v mnohých profesionálnych kuchyniach, kde pripravujú menšie pokrmy à la carte.

Mini je vhodné riešenie, ak chcete "dokonalý zážitok z varenia" vždy a všade! Táto veľkosť zeleného vajíčka má všetky vlastnosti ako 
regulácia teploty,
prináša silné príchute pri varení a je známy svojou prenosnosťou. Aj v tejto veľkosti môžete použiť vložku na nepriame varenie
a liatinový rošť na prípravu lahodných stejkov s diamantovým čiarkovaním.

Technické údaje Mini
Priemer roštu: Ø 25 cm
Plocha na varenie: 507 cm²
Hmotnosť: 17 kg
Výška: 43 cm
Kód
000040

"Je to najprenosnejšie zelené vajíčko pre kempovanie, karavany, plachtenie a kuchárov..."

Kempovanie s vajíčkom chutí skvele! 

Dodatočné parametre

Kategória: VAJÍČKA A ZOSTAVY
Hmotnosť: 25 kg
Veľkosť modelu: MINI
Priemer: Ø 25 cm
Plocha na varenie: 507 cm²
Hmotnosť: 17 kg
Výška: 43 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

big-green-egg_logo

Inšpirujeme ľudí po celom svete a robíme im radosť tým, že si môžu vychutnať tie najlepšie a najpoctivejšie chute, ktoré príroda ponúka a to je to, čo nás ženie vpred.

Od kamada až po Big Green Egg

Keď skombinujeme tradičnú japonskú kamado pec a revolučnou keramickou technológiou vyvinutou NASA, skončíte s modernou špičkovou pecou Big Green Egg. Môžete ju použiť na varenie, pečenie, grilovanie, dusenie alebo údenie a nebudete veriť aké rafinované a výnimočné chute môžete dosiahnúť. Viete ako získala svoje meno? Hádajte.

Užívajme si spoločne...

Jedenie je emocionálna udalosť, ktorá vás bude ešte viac napĺňať ak si pripravíte váš obľúbený recept v zelenom vajíčku alebo si vytvoríte úplne nové menu. Nájdite si chvíľu a užívajte si tie najdelikátnejšie pokrmy, aké ste kedy jedli. Obklopte sa rodinou a priateľmi a najbližšími aby ste s nimi spoločne strávili nezabudnuteľné chvíle. A „o tom“ je Big Green Egg.

...po celý rok!

Aj keď mrzne, prší alebo je neznesiteľný horúci deň, Big Green Egg môžete používať kedykoľvek po celý rok. Pripravte sa na štavnatý steak, chutnú rybku upečenú v slanej kruste, smažené dary mora, poctivý guláš, chrumkavý chlieb, originálnu pizzu, sladkú bábovku, na Vianoce vianočku a iné delikátne predjedlá, hlavné jedlá alebo dezerty. A čo tak stráviť jeden deň bez mäsa. Stačí si pripraviť zeleninou plnené papriky, polievku alebo šalát z grilovanej cvikle alebo origo caprese, či zeleninivé ragú.

Objavte svet jedinečných kulinárskych možností

Ako náhle začnete používať Big Green Egg objavíte úplne nový svet! Poľahky prekonáte svoje kulinárske hranice, hostí a priateľov prekvapíte neskutočne vynikajúcimi výsledkami. Big Green Egg vám vždy pomôže na tejto ceste. Stačí len, že uvoľníte uzdu svojej kreativite a začnete si užívať život, lebo život chutí skvele!