O spoločnosti

O nás

 

O Nás

Sme rodinná firma založená na dlhoročných skúsenostiach v oblasti sanity a záhradných doplnkov. Naše skúsenosti radi budeme s Vami zdieľať priamo v našej vzorkovej predajni pri dobrej kávičke, kde spoločne môžeme rozobrať vaše predstavy pri realizovaní vašej novej vysnívanej kúpeľne. Množstvo dobrých rád a zároveň nákup tovaru za internetové ceny z nás robia výnimočnú firmu na trhu. Máme na stránke 50 000 produktov a množstvo ďaľších sú k dispozícií po vzájomných odsúhlasených ponukách. Dbáme na osobitný prístup k zákazníkovi a snažíme sa poradiť a pomôcť tak ako v žiadnych obchodných sieťach nenájdete. Pri rôznych väčších zákazkách je možné dohodnúť si osobné stretnutie na mieste realizácie čím sa dá predísť rôznym zbytočným chybám. 

Naša firma je jedinečná tým že máme ľudský a profesionálny prístup k zákazníkovi.....

 

34-1

Nedávno sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku v oblasti záhradných doplnkov a otvorili sme pre Vás značkovú predajňu s kvalitnými grilmi značky BIG GREEN EGG .mceclip0

 

V tejto našej krásnej predajni nájdete grily vyrobené zo šamotu a všetky príslušenstva k týmto grilom. 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o myšlienke vzniku Big Green Egg museli by ste cestovať v čase niekoľko storočí dozadu, na miesto starej Východnej Ázie, kde naši predkovia už pred 3000 rokmi používali na prípravu jedla hlinené dózy, pod ktorými kúrili drevom.   Tieto dózy, predchodcovia Big Green Egg boli objavené Japoncami, ktorí tieto rokmi zdokonalili a láskyplne ich nazývali „kamado“ v preklade „pec.“

V minulom storočí americký vojaci slúžiaci v Japonsku objavili, že jedlo pripravené v tradičnom japonskom „kamade“ je podstatne chutnejšie a šťavnatejšie ako jedlo, na ktoré boli dovtedy zvyknutí.  Jedlo ich tak nadchlo, že si kamado zobrali po skončení služby domov do USA ako suvenír, aby aj ich rodiny a priatelia mohli vyskúšať delikátne chute jedla z kamado.

Big Green Egg otvorilo svoje brány v Atlante v štáte Georgia (USA) v roku 1974. Zakladateľ Ed Fisher takto umožnil Američanom získať kamado.

Na začiatku spoločnosť importovala Japonské a Čínske kamado do USA. Kvôli nestabilnej keramike a jej krehkosti po určitej dobe padlo rozhodnutie využiť poznatky, získané skúsenosti, výrobné techniky a moderné materiály k zdokonaleniu a inovácii tradičných kamado.

Súčasná generácia Big Green Egg  je výsledkom kombinácie antickej múdrosti a inovatívnej technológie.

Vďaka keramike vyvinutej v spolupráci s NASA bolo staré hlinené kamado inovované  a premenené na plnohodnotný moderný vonkajší varič na drevné uhlie, teda na multifunkčnú pec.

Keramika Big Green Egg odráža teplo a vytvára prúdenie vzduchu, vďaka čomu sú prísady a potraviny výnimočne lahodné.

Keramika Big Green Egg sa čiastočne vyvíjala v NASA a výrobný proces prebieha v Mexiku podľa najprísnejších noriem kvality, čo je zárukou výnimočne vysokej kvality. Má výborné izolačné vlastnosti a dokáže odolať extrémnym teplotám a zmenám teplôt.

Dokonalá cirkulácia vzduchu

Špičková keramika odrážajúca vznikajúce teplo a patentovaný tvar Big Green Egg dovoľujú vzduchu vo vnútri vajíčka dokonale cirkulovať, čím sa jedlo uvarí rovnomerne pri dodržaní požadovanej teploty.

mceclip1

 

 

Čakáme vás v pracovných dňoch od Pondelok-Piatok v čase 9:30-16:30 na Tuhovskej 1/A , Bratislava. 

Alebo individuálne stretnutie po tel. dohovore +421 909 159 000

 

Váš tím

Reut

 

Výhody našej ponuky:

- Zľavy od -10% až do -70%

- Garancia prvej triedy produktov

- Tisíce produktov skladom

- Sklady: SK,CZ 

- Rýchle doručenie 24-48 hodín

- Najlepšie ceny na internete

- Doprava zdarma (od 200 Eur*)

- V ponuke až 50 000 produktov

Prevádzková doba: Pondelok – Piatok: 09:30 – 16:30

Tel.č.: +421 909 159 000 – všeobecné informácie, poradenstvo, predaj

 

E-mail: info@reut.sk

E-mail: faktury@reut.sk

Web: www.reut.sk

Predajňa:

reut.sk

Tuhovská 1/A

83106 Bratislava

Prevádzkovateľ reut.sk :

KATAK PRO s.r.o

Športová 13/E

90024 Veľký Biel

Slovenská republika

IČO: 47004045

IČ DPH: SK2023697357

Číslo účtu: 4017525004/7500

IBAN: SK05 7500 0000 0040 1752 5004

Bank.spojenie: ČSOB a.s.

BIC: CEKOSKBX

Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 87185/B

Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)

Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27, odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa.

Novinka na stránke REUT.sk

V prvom rade Vám chceme dopriať to najlepšie a preto sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment o celosvetovo známu značku big-green-egg_logo

Pre túto značku sme sa rozhodli otvoriť samostatnú novú predajňu vedľa predajne REUT.SK 

Samozrejme na našej stránke 34-1  si môžete pozrieť produkty a vytvoriť objednávku, ale ak Vám to neni ďaleko odporúčame nás navštíviť a pozrieť si najväčšiu predajňu na Slovensku kde nájdete produkty naživo a môžete si hneď kúpiť to čo Vám padne do oka.

Na predajni sú vystavené produkty a doplnky ku ktorým Vám povieme viac informácii. Momentálne pripravujeme s jedným šikovným stolárom jeden krásny dubový stôl pre vajíčko veľkosti L ktoré je u našich zákazníkov najpredávanejšie ale samozrejme na mieru vyrobíme aj pre iný typ.

IMG-20220723-WA0008IMG-20220723-WA0010IMG-20220723-WA0012

Tešíme sa na vás

Váš tím Reut.sk