Vážení zákazníci dňa 4.3. - 7.3.2024 čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú vybavované od 8.3.2024. Ďakujeme za pochopenie

Čistička vzduchu Daikin MC80Z

Kód: MC80Z
Novinka
Neohodnotené
Značka: DAIKIN
770 € –14 %
cisticka vzduchu daikin mc80z (1)
770 € –14 % 659 € 549,17 € bez DPH
Skladom, dodanie do 2-3 prac.dní (4 ks)

Táto nová výkonná čistička vzduchu od renomovaného výrobcu DAIKIN, prešla redizajnom smerom k väčšej elegancii, základná filozofia DAIKIN zostáva zameraná na zachytávanie a čistenie škodlivín zo vzduchu v interiéri a zároveň patrí k technologickej špičke. Model MC80Z je ľahko rozpoznateľný podľa sivej farby krytu s bielymi akcentmi na prednej a zadnej strane. Jednotka má vynikajúce filtračné schopnosti, prevádzka je tichá ako šepot a možno ju ovládať aj prostredníctvom aplikácie Onecta Wi-Fi. Táto jednotka nemá schopnosť zvlhčovania vzduchu ale má dostatočný výkon na čistenie vzduchu aj pre veľké priestory až do 124 m², ako sú obytné a ľahké komerčné aplikácie.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Čistička vzduchu DAIKIN MC80Z

Výkonné čistenie vzduchu s technológiou Flash Streamer

Model MC80Z je preurčený na zlepšenie kvality vzduchu, ktorý dýchate v interiéri, odstraňovaním nežiadúcich častíc prenášaných vzduchom. Napriek tomu, že jednotka prešla redizajnom smerom k väčšej elegancii, základná filozofia DAIKIN zostáva zameraná na zachytávanie a čistenie škodlivín zo vzduchu v interiéri a zároveň patrí k technologickej špičke. Model MC80Z je ľahko rozpoznateľný podľa sivej farby krytu s bielymi akcentmi na prednej a zadnej strane. Jednotka má vynikajúce filtračné schopnosti, prevádzka je tichá ako šepot a možno ju ovládať aj prostredníctvom aplikácie Onecta Wi-Fi. Táto jednotka nemá schopnosť zvlhčovania vzduchu. K cene sa účtuje aj recyklačný poplatok 1,15€.

Jednotka má dostatočný výkon na čistenie vzduchu pre veľké priestory až do 124 m², ako sú obytné a ľahké komerčné aplikácie. Intuitívny dizajn displeja s farebným Daikin Eye, vizuálny spôsob informovania používateľov o kvalite vzduchu v interiéri. Filter na zachytávanie prachu nie je potrebné meniť filter po dobu desiatich rokov, výsledkom čoho sú nízke náklady na údržbu. Vďaka výkonnému filtračnému systému je Daikin čistička dokonalým riešením pre ľudí trpiacich astmou a alergiami na domáce zvieratá. Navyše vás doma zbavia neželaného pachu z cigariet či domácich miláčikov. Spotreba energie sa pohybuje v závislosti na zvolenom režime od 9W do 80W. Toto výkonné zariadenie má biely predný panel a tmavosivé bočné/horné panely.

 

 

WIFI integrácia cez Onecta

Vďaka integrácii čističiek vzduchu do aplikácie Daikin Onecta môžu používatelia jednoduchšie ovládať a monitorovať svoje čističky vzduchu s funkciami, ako je nastavenie rýchlosti ventilátora, nastavenie plánu a monitorovanie kvality vzduchu v reálnom čase. Vďaka tomu je udržiavanie dobrej kvality vzduchu a čistého a zdravého prostredia v domácnostiach a kanceláriách oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

 

 

Technológia DAIKIN Streamer

Flash Streamer používa elektróny na spustenie chemických reakcií s molekulami vzduchu a tým rozkladá alergény, ako sú peľ a plesne, a rozkladá pachy, čím poskytuje lepší a čistejší vzduch. Masívny výboj z Daikin Streamer zasiahne vírusy, plesne, baktérie, alergény a nebezpečné chemické látky. Naruší ich povrchovú proteínovú vrstvu a oxidáciou ju rozloží. Následne zvyšné škodliviny rozloží na neškodný dusík, kyslík a vodu. V porovnaní so štandardnými technológiami, Daikin Streamer vytvára širší plazmový výboj, čím sa uvoľní viac elektrónov potrebných na oxidáciu a následný rozklad škodlivín. Rýchlosť rozkladu je tak až 1000-krát väčšia ako u iných metód. 

 

 

 

HEPA filtre zachytávajú prach

Filter efektívne zbiera prach pomocou elektrostatickej sily. Nezanáša sa tak v porovnaní s neelektrostatickými filtrami HEPA, ktoré zachytávajú prach len na najjemnejších vláknach. Cez filter preto prejde väčšie množstvo vzduchu a filter tak môže prečistiť väčšie množstvo vzduchu. Odstraňuje 99,97% jemných čiastočiek o veľkosti 0,3 mikrometra. 

 

 

Deodorizačný filter
Titán-apatitový deodorizačný filter zachytáva pach tabaku a domácich miláčikov a netreba ho meniť.
Elektrostatický HEPA filter
Efektívne zachytáva a odstraňuje až 99% jemných čiastočiek od veľkosti 0,3 mikrometra.
Protipeľový mód
Tento mód vytvára slabú turbulenciu vzduchu, a tak je peľ zachytený skôr než dopadne na zem.
Technológia Streamer
Pomocou tejto funkcie čistička vzduchu rozkladá nečistoty vysokorýchlostnými elektrónmi.
Prachové a pachové senzory
Prach, pach a častice PM2.5 sú detekované senzormi. Level znečistenia je indikovaný 3 farbami.
Detská poistka
Samozrejmosťou je detská poistka, ktorá zabráni malým deťom, aby s čističkou manipulovali.
Úsporný režim
V tichom režime sa zníži výkon ale aj spotreba a hladina hluku. Ideálny režim počas spánku.
Automatický mód ventilátorov
Výkon ventilátorov (Tichý, Nízky, Stredný, Turbo) je regulovaný automaticky podľa znečistenia.
Plazmová iónová technológia
Ióny sa plazmovým výbojom naviažu na častice vo vzduchu, prichytia na alergénoch a rozložia ich.
Predfiltre
Prednostne zachytia veľké častice prachu. Baktérie a alergény sú odstránené technológiou Streamer.
Nízke prevádzkové náklady
Podľa japonských JEM testov vydržia Daikin HEPA filtre približne 10 rokov. Sada filtrov je pribalená.
Kontrola senzorom
Moderné čističky vzduchu Daikin dokážu eliminovať až 99 % častíc o veľkosti 0,1–2,5 mikrometra.

 

Čistička vzduchu Daikin proti respiračným vírusom

Institut Pasteur de Lille vyhodnotil účinnosť čističiek vzduchu Daikin proti respiračným vírusom. Podľa testov vykonaných v laboratóriách inštitútu Institut Pasteur de Lille, čističky vzduchu Daikin zničia viac než 99,98% ľudského koronavírusu HCoV-229E za 2,5 minúty*. Tento vírus je z rovnakej rodiny ako SARS-CoV-2, koronavírus, ktorý spôsobil pandémiu COVID-19. Jednotky boli vyhodnotené ako účinné na 99,93% proti vírusu H1N1 za 2,5 minúty*. H1N1 je vírus spôsobujúci bežnú chrípku. Znamená to, že čističky vzduchu Daikin sú ďalším opatrením v boji proti respiračných ochoreniam. Naše kompaktné čističky typu plug-and-play, ktorých účinnosť sa dosahuje kombináciou vysokovýkonného elektrostatického filtra HEPA, ktorý zachytáva vírus, a ich následnému intenzívnemu vystaveniu patentovanej technológii Daikin Flash Streamer, ktorá eliminuje vírus, dokážu veľmi silne prispieť k zníženiu rizika prenosu respiračných vírusov.

 

AUTO FAN

Automatické nastavenie rýchlosti prúdenia vzduchu. Rýchlosť prúdenia vzduchu sa automaticky nastavuje (medzi tichým, nízkym, stredným a vysokým) podľa stupňa znečistenia vzduchu.

ECONO

Úsporná prevádzka. V tomto úspornom režime sa rýchlosť prúdenia vzduchu automaticky prepína len medzi režimom Tichý a Nízky, aby sa znížila spotreba energie a hladina prevádzkového hluku.

WAVE

Vlnovité prúdenie vzduchu. Na zabezpečenie prirodzenejšieho rytmu prúdenia vzduchu sa každých 5 minút vytvorí jemný prúd vzduchu prepínaním medzi strednou a nízkou rýchlosťou ventilátora.

CIRKULÁTOR

Cirkulácia vzduchu v miestnosti. Vzduch v miestnosti sa udržiava čistý a miestne výkyvy teploty sú potlačené. Podrobnejšie informácie o rôznych prevádzkových režimoch nájdete v návode na obsluhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kúrenie/chladenie/dezinfekcia
Záruka: 2 roky

čistička

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: