GSI SAND/KUBE X/NORM držiak uterákov 120cm, chróm PASAND120
Code: PASAND120
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Action
629 €
–47 %
GSI SAND keramické umývadlo 120x50 cm, 2 otvory, biela ExtraGlaze 9024211
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
329 €
685 €
–14 %
Code: 9424211
685 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 120x47 cm, biela ExtraGlaze 9424111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
589,10 €
745 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, rektifikovaná verzia, 2 otvory, biela ExtraGlaze 94249211
8 týždňov
640,70 €
899 €
–14 %
GSI KUBE X keramické dvojumývadlo 120x47cm, rektifikovaná verzia, biela ExtraGlasse 94259111
8 týždňov
773,10 €
819 €
–14 %
Code: 9425011
819 €
–14 %
Code: 9425311
735 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, s odkladacími plochami, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9452311
8 týždňov
632,10 €
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NORM, SAND |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 1.5100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937813004 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.4 kg |
| EAN: | 8032937813004 |
| Výrobca: | GSI |
| Dľhšia strana: | 1200 |
| Farba: | Chróm |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
