Omp Tea Umývadlová výpust 5/4", neuzatvárateľná, veľká krytka, 10-55mm, čierna 542.742.5B
Kód: 542.742.5B
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 10-55 mm |
| Výbava | Neuzatvárateľná s prepadom, Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.2850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952193540 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zátky a výpuste |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 8019952193540 |
| Výrobca: | Omp Tea |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Mosadz |
| Hrúbka umývadla: | 10.55 |
| Balenie: | 1 |
| Výbava: | Neuzatvárateľná s prepadom;Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

