Ridder AKASYA dávkovač mydla na postavenie, akácie 2192511
Kód: 2192511
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AKASYA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 80x130 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 270 ml |
| EAN | 4006956197616 |
| Taric | 84798997 |
| Hmotnosť / ks | 0.2612 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dávkovače tekutého mydla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 4006956197616 |
| Výrobca: | Ridder |
| Kratšia strana: | 80 |
| Šírka: | 80 |
| Farba: | Hnedá |
| Rozmer: | 80x130 mm |
| Výška: | 130 |
| Materiál: | Drevo |
| Séria: | AKASYA |
| Tvar: | Kruhové |
| Priemer: | 80 |
| Balenie: | 1 |
| Objem dávkovača: | 270 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

