Ridder AKASYA mydelnička, akácie 2192311
Kód: 2192311
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AKASYA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 140x20x90 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956197609 |
| Taric | 44219910 |
| Hmotnosť / ks | 0.0960 kg |
| Balenie | 1 ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

