Ridder HANDICAP sklopné sprchové sedátko 36x25cm, čierna A140110
Kód: A140110
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 360x161x382 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hĺbka | 382 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 130.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 1.8570 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956185392 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové sedadlo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| EAN: | 4006956185392 |
| Výrobca: | Ridder |
| Kratšia strana: | 382 |
| Šírka: | 360 |
| Farba: | Čierna |
| Rozmer: | 360x161x382 mm |
| Výška: | 161 |
| Materiál: | Hliník;Plast |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Nosnosť: | 130 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

