Ridder HELENE kozmetické zrkadlo na postavenie, obojstranné, priemer 170mm, s kamienkami, chróm 03114000
Kód: 03114000
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 185 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956170527 |
| Taric | 70099200 |
| Hmotnosť / ks | 0.6470 kg |
| Balenie | 1 ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

