Ridder KIM dvojposchodová polička, 263x325x105mm, chróm 12022200
Kód: 12022200
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 263x325x105 mm |
| Dĺžka | 263 mm |
| Šírka | 263 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Nosnosť | 5.0000 kg |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| EAN | 4006956197272 |
| Taric | 39249000 |
| Hmotnosť / ks | 0.9780 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| EAN: | 4006956197272 |
| Výrobca: | Ridder |
| Dlhšia strana: | 263 |
| Kratšia strana: | 105 |
| Šírka: | 263 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 263x325x105 mm |
| Výška: | 325 |
| Materiál: | Oceľ;Plast |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: viacposchodová |
| Inštalácia: | Lepenie;Vŕtanie |
| Nosnosť: | 5 |
| Balenie obsahuje: | Montážna sada |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

