Ridder MULAN kozmetické zrkadlo s prísavkami, LED, priemer 127mm, biela 03003201
Kód: 03003201
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Prísavka |
| EAN | 4006956137742 |
| Taric | 70099200 |
| Hmotnosť / ks | 0.2990 kg |
| Balenie | 1 ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

