Ridder Nástenná opierka na nohy na holenie, protišmyk, nerez lesk A250100
Kód: A250100
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 280x30x35 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 4006956159195 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnosť / ks | 0.6250 kg |
| Balenie | 1 ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

