Ridder POSH miska na postavenie, mramor, béžová 2234619
Kód: 2234619
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | POSH |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 280x40x160 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Kameň |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956136547 |
| Taric | 68029100 |
| Hmotnosť / ks | 0.5900 kg |
| Balenie | 1 ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

