Ridder POSH mydlenička, mramor, šedá 2234307
Kód: 2234307
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | POSH |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 100x25 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Kameň |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956197050 |
| Taric | 68029100 |
| Hmotnosť / ks | 0.4842 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mydelničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 4006956197050 |
| Výrobca: | Ridder |
| Kratšia strana: | 100 |
| Šírka: | 100 |
| Farba: | Farebné |
| Rozmer: | 100x25 mm |
| Výška: | 25 |
| Materiál: | Kameň |
| Séria: | POSH |
| Tvar: | Kruhové |
| Priemer: | 100 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mydeľnička |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

