Ridder SERENITY predložka 50x50cm s protišmykom, polyester, modrá 7110803
Kód: 7110803
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 50x50 cm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Polyester |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| EAN | 4006956199245 |
| Taric | 57033999 |
| Hmotnosť / ks | 0.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Protišmykové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| EAN: | 4006956199245 |
| Výrobca: | Ridder |
| Dlhšia strana: | 500 |
| Šírka: | 500 |
| Farba: | Farebné |
| Rozmer: | 50x50 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kúpeľňová predložka |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

