ROTH-ECWALK/1400-BLACK

Kód: 585-1400000-05-02
Novinka
Neohodnotené
572 € –25 %
ECWALK
572 € –25 % 429 € 357,50 € bez DPH
2 týždne

ECWALK

Bezrámová sprchová zástena-čierna

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Dodajte svojej kúpeľni nádych luxusu a netradičný industriálny dizajn, ktorý Vám ponúka nová bezrámová sprchová zástena ECWALK z obľúbenej série EXCLUSIVE LINE. Perfektná pre umiestnenie do niky alebo rohu kúpeľne. Na prvý pohľad vás zaujme svojím moderným a technickým vzhľadom!

Dizajn a spracovanie

Upevnenie sprchovej zásteny je prostredníctvom hliníkovej vzpery (max. dĺžka 1200 mm), ktorá zabezpečuje stablitu produktua jej vzhľad zodpovedá profilu. V rovnakom prevedení je aj ochranná hliníková lišta na spodnej hrane skla, ktorá rovnomerne rozloží prípadné nerovnosti na podlahe. Celkovo tak tieto prvky dotvárajú jednotný dizajn sprchovej zásteny.

Zástena ECWALK je v univerzálnom vyhotovení pre ĽAVÚ aj PRAVÚ inštaláciu.

Vďaka úplnej absencii pohyblivých častí sa sprchová zástena ECWALK pýši dlhou životnosťou s minimálnym mechanickým opotrebením.

Sprchovú zástenu možno inštalovať priamo na podlahu, čím prirodzene docielite bezbariérového vstupu do sprchovacieho priestoru, alebo na niektorú z našich vaničiek z liateho mramoru.

Na túto sprchovú zástenu vám dáme predĺženú záruku 5 rokov.

Bezpečnostné sklá s povrchovou úpravou

Sprchová zástena ECWALK disponuje bezpečnostným sklom o hrúbke 6 mm, vyrobenými tzv. kalením (zahriatím a následne prudkým ochladením), ktoré vysoko zvyšuje ich mechanickú a tepelnú odolnosť i ohybovú pevnosť. Výdrž 6mm skiel bola testovaná silou 140 kg koncentrovanú do stredu skla zaveseného za hrany. Je veľmi nepravdepodobné, že by táto situácia bežne nastala, a preto je šanca na rozbitie skla minimálna. Ak napriek tomu dôjde k poškodeniu skla, rozpadne sa (podobne ako u autoskiel) na drobné úlomky bez ostrých hrán, takže sa nemusíte báť poranenia.

Bezpečnostné sklo zásteny je opatrené povrchovou úpravou RothETC. Jedná sa o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Vďaka tejto povrchovej úprave už nebudete otrokom svojho sprchovacieho kúta. Bude vyzerať skvele aj bez náročnejšej údržby. Viac informácií vrátane inštruktážneho videa nájdete na www.roth-slovakia.sk/easy-to-clean.

Nová generácia tradičnej a obľúbenej série prináša prvky, ktoré ju robí jedinečnou. Kombinácia stabilnej konštrukcie a dizajnového prevedenia tvoria harmonicky zjednotený vzhľad, ktorý sa bude vynímať v každom interiéri. Exkluzívna je tiež výška, ktorá presahuje 2 metre a úplne nový čierno eloxovaný profil rámu. Ponúkame ale aj klasickú úpravu profilov Brillant s lešteným povrchom hliníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Čierna sprcha
Záruka: 5 rokov
Farba: čierny elox
Sklo: Transparent
Šírka: 1400
VÝŠKA: 2075

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Roth-Logo_

Jsme tu pro vás už skoro 30 let, od roku 1991. Za tu dobu jsme vyrostli v předního výrobce sprchových koutů, van a sprchových vaniček. Najdete nás v českém Třebařově, kde se rodí i všechny naše výrobky. Vše, co děláme, děláme pro to, aby pro vás byla koupelna tím nejkrásnějším místem v domě. V našem sortimentu proto najdete přes 1 000 variant výrobků. Můžete si tak s námi vytvořit místo, kde bude začínat i končit váš den. A to co neúžasnějším způsobem, jakým jen může. Přesně to se snažíme schovat do každého pojezdu, záhybu vany i praktičnosti vaničky.

Pro všechny chvíle vašeho života

Nezáleží na tom, zda je pro vás koupelna místem relaxačních rituálů, nebo se v ní kvůli klasickému rannímu shonu snažíte trávit co nejméně času. Tak, či onak, je svědkem důležitých životních okamžiků. Možná tam utíkáte po hádce s partnerem, možná tam pořádáte soukromé rockové koncerty ve sprše a možná je vana plná pěny to jediné, na co se po dlouhém pracovním dni skutečně těšíte. Nám se to nemusíte bát přiznat. I my jsme v prostředí svých koupelen rádi sami sebou. A přesně v souladu s touhle myšlenkou pro vás jejich vybavení navrhujeme.