Sanela Nerezové dávkovače Dávkovač mydla s elektronickým ovládaním, sieťové napájanie, čierna SLZN 83EV

Kód: SLZN 83EV
Neohodnotené
Značka: Sanela
510,80 € –7 %
Sanela Nerezové dávkovače Dávkovač mydla s elektronickým ovládaním, sieťové napájanie, čierna SLZN 83EV
510,80 € –7 % 470,83 € 392,36 € bez DPH
4 týždne

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Automatický nerezový dávkovač mýdla s elektronickým senzorem

 • nástěnná instalace
 • jednoduché doplňování mýdla, nízká spotřeba mýdla
 • reaguje na přítomnost rukou ve snímané zóně spuštěním jedné dávky mýdla
 • čas dávkování mýdla možno nastavit v rozsahu 1,3-13 s (standardně 2,6 s)
 • nádržka na mýdlo 1 l
 • nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03, který není součástí balení

Technická specifikace

 • délka: 164 mm
 • napájecí napětí: 230 V AC
 • příkon 3 W
 • dosah: 11-15 cm
 • doporučená viskozita mýdla 10-5000 MPa (nelze používat chemická rozpouštědla ani dezinfekce)

Rozsah dodávky

 • nerezové černé ramínko s dávkovačem mýdla a elektronikou
 • úchytová deska, přívodní hadička a kabely
 • čerpadlo na mýdlo a nádržka na mýdlo 1 l
 • ochranná trubka 80 cm
 • SLZ 07 napájecí zdroj do zásuvky 230 V AC/ 24 V DC

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače mydla a dezinfekcie
Záruka: 2 roky
Série: Nerezové dávkovače

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.