Sanela Senzorové batérie Umývadlová batéria s elektronikou ALS, nástenná, dĺžka výtoku 250 mm, 9 V, chróm SLU 04H25B

Kód: SLU 04H25B
Neohodnotené
Značka: Sanela
422,71 € –27 %
Sanela Senzorové batérie Umývadlová batéria s elektronikou ALS, nástenná, dĺžka výtoku 250 mm, 9 V, chróm SLU 04H25B
422,71 € –27 % 306,30 € 255,25 € bez DPH
4 týždne

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

nerezový kryt s elektronikou, plastová instalační krabice se zabudovaným elektromagnetickým ventilem a šroubením, výtokové ramínko 250 mm, lithiová napájecí baterie SLA 09

použití ve zdravotnictví
úsporný perlátor, průtok 6 l/min
bezpečnostní funkce vypnutí vody po 5 minutách
baterie SLU 04H jsou určeny pro jednotrubkový přívod studené nebo tepelně upravené vody
nastavení teploty vody automatickým termostatickým ventilem, tlak teplé a studené vody musí být stejný
reaguje na přítomnost rukou ve snímané zóně do vzdálenosti 0,3 m od snímače okamžitým spuštěním vody
k vypnutí vody dojde po vyjmutí rukou po uplynutí nastavené doby (možno nastavit v rozsahu 0,25 až 7,75 s)
nastavení zpoždění a funkce vypnutí snímače dálkovým ovládáním SLD 03
možnost regulace průtoku vody kulovým ventilem
hlídání stavu baterie
možnost přepnutí do režimu START/STOP

Rozměr nerezového krytu: 174 x 219 x 10 mm
Rozměr plastové montážní krabice: 140 x 140 x 75 mm
Napájecí napětí: 9V
Příkon: 6 W
Životnost baterie: lithiová 9V, typ U9VL (cca 2 roky při 100 sepnutích denně)
Dosah: standardně 0,07 - 0,4 m, v režimu START/STOP 0,05 - 0,15 m
Doporučený pracovní tlak: 0,1 - 0,6 MPa
Průtok: 12 l/min. (inf. údaj)
Vstup vody: vnější závit G 3/4“

Dodatočné parametre

Kategória: Vodovodné batérie pre verejný sektor
Záruka: 2 roky
Série: Senzorové batérie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.