Sanela Senzorové pisoáre Pisoár ALESSI s radarovým splachovačom a integrovaným zdrojom, s poklopom SLP 24RZ

Kód: SLP 24RZ
Neohodnotené
Značka: Sanela
1 804,94 € –27 %
Sanela Senzorové pisoáre Pisoár ALESSI s radarovým splachovačom a integrovaným zdrojom, s poklopom SLP 24RZ
1 804,94 € –27 % 1 315,66 € 1 096,38 € bez DPH
1-2 týždne

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

pisoár s integrovanou radarovou elektronikou, montážní plastová krabice se šroubením, elektromagnetickým ventilem a kulovým ventilem, výtoková armatura s těsněním, sifon, upevňovací sada, plastový poklop, integrovaný napájecí zdroj

reaguje pouze na použití pisoáru (vyhodnocuje změny, ke kterým dochází uvnitř pisoáru při průtoku kapaliny)
doba splachování je nastavitelná od 0,5 do 15,5 s
vstupní zpoždění (min. délka změn registrovaných radarovým senzorem nutná pro vyvolání spláchnutí) je nastavitelné od 6 do 15 s
nastavení parametrů pomocí dálkového ovládání SLD 04 bez nutnosti demontáže pisoáru (akustická indikace nastavování)
samočinné spláchnutí po 6 hodinách od posledního sepnutí ventilu
možnost regulace průtoku vody kulovým ventilem
po spláchnutí provede splachovač krátké doplnění vody do sifonu

Rozměr montážní krabice: cca 140 x 140 x 75 mm
Napájecí napětí: 230V AC/50Hz
Příkon: 5 W
Doporučený pracovní tlak: 0,1 - 0,6 MPa
Průtok: 12 l/min. (inf. údaj)
Vstup vody: vnější závit G 3/4“
Výstup vody: vtoková armatura s těsněním

Dodatočné parametre

Kategória: Pisoáre a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Série: Senzorové pisoáre

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.