Sanela Senzorové pisoáre Splachovač pisoára z nehrdzavejúcej ocele s infračervenou elektronikou ALS, batériové napájanie SLP 06K

Kód: SLP 06K
Neohodnotené
Značka: Sanela
354,07 € –27 %
Sanela Senzorové pisoáre Splachovač pisoára z nehrdzavejúcej ocele s infračervenou elektronikou ALS, batériové napájanie SLP 06K
354,07 € –27 % 258,08 € 215,07 € bez DPH
4 dni

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Automatický splachovač pro pisoár s infračervenou elektronikou ALS

 • nastavitelná doba splachování: 0,5-15,5 s
 • reaguje na přítomnost osoby před pisoárem ve vzdálenosti max. 70 cm od snímače po dobu delší než 7,5 s
 • ke spláchnutí dojde po vystoupení osoby ze snímané zóny
 • samočinné spláchnutí po 24 hodinách od posledního sepnutí ventilu
 • možnost regulace průtoku vody kulovým ventilem
 • hlídání stavu baterie
 • nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03, který není součástí balení

Technická specifikace

 • materiál krytu: nerezová ocel
 • rozměr krytu: 170 x 170 x 10 mm
 • rozměr montážní krabice: 140 x 140 x 75 mm
 • napájení: 6 V DC
 • příkon: 3 W
 • dosah senzoru: 60-75 cm
 • vstup/výstup vody: G 3/4

Rozsah dodávky

 • černý nerezový kryt s elektronikou
 • plastová montážní krabice se šroubením
 • elektromagnetický ventil a kulový ventil 
 • 4 ks AA alkalických baterií 1,5 V, 2700 mAh

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Série: Senzorové pisoáre

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.