Sapho AVVA závesné WC s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-3
Kód: NB-1160D-3


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x53 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Funkcia bidetu | Bidetová a dámska tryska, Nastaviteľná poloha trysiek, Nastaviteľná teplota vody, Nastaviteľný tlak vody, Oscilačný pohyb trysky, Masážny oplach, Teplovzdušné sušenie, Vyhrievané sedátko, Dotykový senzor v sedadle, LED nočné osvetlenie, Automatické čistenie trysiek, Úsporný režim v stand by |
| Ostatné | Skryté uchytenie, Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Hmotnosť / ks | 30.5550 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913950421 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Bidet elektronický |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 30.56 kg |
| EAN: | 8590913950421 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 530 |
| Šírka: | 355 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 35,5x53 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Balenie: | 2 |
| Ostatné: | Skryté uchytenie;Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Záruka: | 2 roky |
| Funkcia bidetu: | Bidetová a dámska tryska;Nastaviteľná poloha trysiek;Nastaviteľná teplota vody;Nastaviteľný tlak vody;Oscilačný pohyb trysky;Masážny oplach;Teplovzdušné sušenie;Vyhrievané sedátko;Dotykový senzor v sedadle;LED nočné osvetlenie;Automatické čistenie trysiek;Úsporný režim v stand by |
| Technológia splachovania: | Rimless |
| Objem splachovacej vody: | 3,5 l / 5 l |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Sapho je rodinná česká spoločnosť, ktorá sa za tri desaťročia vypracovala na jedného z najvýznamnejších distribútorov a výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej Európe. Ich sila spočíva v schopnosti kombinovať vlastnú výrobu s exkluzívnym zastúpením svetových dizajnérov. Na reut.sk prinášame Sapho ako značku, ktorá uspokojí akýkoľvek vkus – či už hľadáte moderný minimalizmus, industriálny štýl alebo čoraz populárnejšie retro kúpeľne. Sapho nie je len o produktoch, je o emóciách a hľadaní netradičných riešení, ktoré inde nenájdete.
Prečo si vybrať SAPHO z reut.sk?
-
Neskutočná variabilita: Tisíce produktov, ktoré umožňujú zariadiť kúpeľňu „na kľúč“ v jednom štýle.
-
Lídrom v retro štýle: Ak hľadáte mosadzné, bronzové alebo zlaté batérie s keramickými úchytmi, Sapho (série ako Reitano) je absolútna špička.
-
Vlastné výrobné kapacity: Kúpeľňový nábytok Sapho sa vyrába v moderných prevádzkach v Česku s dôrazom na odolnosť voči vlhkosti.
-
Inovatívne materiály: Široká ponuka umývadiel z liateho mramoru, skla či prírodného kameňa.
-
Dizajn pre každého: Od cenovo dostupných sérií až po luxusné kúsky pre najnáročnejších.
-
Garancia kompatibility: Všetky komponenty Sapho k sebe technicky aj vizuálne dokonale pasujú.
-
Sledujeme trendy: Sapho pravidelne obmieňa kolekcie podľa najnovších svetových výstav v Miláne či Frankfurte.
-
Vysoká kvalita spracovania: Použitie overených materiálov a moderných technológií výroby.
-
Rýchle dodanie z reut.sk: Vďaka silnému logistickému zázemiu Sapho doručujeme tovar v rekordných časoch.


