Sapho KARBO elektrický sušiak uterákov, guľatý, 500x1600 mm, 120 W, čierna mat KB905
Code: KB905
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Elektrický sušiak uterákov do moderného interiéru - v matne čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie, ale aj napájací kábel a elektrická zástrčka.
Vďaka hĺbke 10 cm nezaberie v kúpeľni veľa miesta. Je možné ho nainštalovať na stenu ako závesný sušiak alebo o stenu oprieť a zafixovať hornými úchytmi. Vnútri vykurovacieho telesa je umiestnený odporový drôt bez použitia kvapalnej plniacej zmesi, na koncovke je umiestnený kolískový vypínač.
- Napájací kábel nie je možné pozične meniť.
- Napájací kábel špirálový o dĺžke 60 cm, v maximálnom natiahnutí cca 3 m
- Po nahriatí sa teplota pohybuje medzi 45 až 55 °C podľa teploty okolia
- Stupeň krytia: IP44
- Trieda ochrany: 1
- Napätie: 220-240 V/50Hz
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KARBO |
| Rozmer | 500x1600 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 120.00 W |
| Hmotnosť / ks | 5.7250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852664 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Kúpeľňové radiátory |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 5.73 kg |
| EAN: | 8590913852664 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dľhšia strana: | 1600 |
| Kratšia strana: | 500 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 500x1600 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Séria: | KARBO |
| Tvar: | Tvar H |
| Balenie: | 1 |
| Tvar: | Tvar H |
| Možnosť vykurovania: | Elektrické vykurovanie integrované |
| Materiál: | Oceľ |
| Príkon: | 120 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
