Sapho PORTO závesná WC misa, Vortex Rimless, 35,5x52cm, biela PZ102V
Kód: PZ102V


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PORTO |
| Rozmer | 35,5x52 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Vortex |
| Objem splachovacej vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 26.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913124631 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológie splachovanie Vortex Rimless
Vortex Rimless - toalety bez tradičného oplachového kruhu. Pri splachovaní voda vyteká výpusťou v zadnej časti misy a vytvára vodný vír, ktorý v 360° efektívne opláchne vnútorný priestor keramiky. Táto technológia splachovania je nielen účinná, navyše zabraňuje usadzovaniu nečistôt a zaručuje ľahkú údržbu WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nové druhy splachovania-Rimfree/Rimless/Rimoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 26.3 kg |
| EAN: | 8590913124631 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 520 |
| Šírka: | 355 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 35,5x52 cm |
| Výška: | 345 |
| Materiál: | Keramika |
| Séria: | PORTO |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Výbava: | Skryté uchytenie |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Montážna sada |
| Technológia splachovania: | Vortex |
| Balenie neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody: | 3 l / 4,5 l |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Sapho je rodinná česká spoločnosť, ktorá sa za tri desaťročia vypracovala na jedného z najvýznamnejších distribútorov a výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej Európe. Ich sila spočíva v schopnosti kombinovať vlastnú výrobu s exkluzívnym zastúpením svetových dizajnérov. Na reut.sk prinášame Sapho ako značku, ktorá uspokojí akýkoľvek vkus – či už hľadáte moderný minimalizmus, industriálny štýl alebo čoraz populárnejšie retro kúpeľne. Sapho nie je len o produktoch, je o emóciách a hľadaní netradičných riešení, ktoré inde nenájdete.
Prečo si vybrať SAPHO z reut.sk?
-
Neskutočná variabilita: Tisíce produktov, ktoré umožňujú zariadiť kúpeľňu „na kľúč“ v jednom štýle.
-
Lídrom v retro štýle: Ak hľadáte mosadzné, bronzové alebo zlaté batérie s keramickými úchytmi, Sapho (série ako Reitano) je absolútna špička.
-
Vlastné výrobné kapacity: Kúpeľňový nábytok Sapho sa vyrába v moderných prevádzkach v Česku s dôrazom na odolnosť voči vlhkosti.
-
Inovatívne materiály: Široká ponuka umývadiel z liateho mramoru, skla či prírodného kameňa.
-
Dizajn pre každého: Od cenovo dostupných sérií až po luxusné kúsky pre najnáročnejších.
-
Garancia kompatibility: Všetky komponenty Sapho k sebe technicky aj vizuálne dokonale pasujú.
-
Sledujeme trendy: Sapho pravidelne obmieňa kolekcie podľa najnovších svetových výstav v Miláne či Frankfurte.
-
Vysoká kvalita spracovania: Použitie overených materiálov a moderných technológií výroby.
-
Rýchle dodanie z reut.sk: Vďaka silnému logistickému zázemiu Sapho doručujeme tovar v rekordných časoch.

