Sapho X-ROUND COPPER háčik, meď mat XR205PG
Kód: XR205PG


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 53x53x50 mm |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 53 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Meď mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.1750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122828 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Háčiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590913122828 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 50 |
| Šírka: | 53 |
| Farba: | Ostatné |
| Rozmer: | 53x53x50 mm |
| Výška: | 53 |
| Materiál: | Mosadz |
| Séria: | X-ROUND |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Háčik |
| Inštalácia: | Lepenie;Vŕtanie |
| Výbava: | PVD povrchová úprava |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Sapho je rodinná česká spoločnosť, ktorá sa za tri desaťročia vypracovala na jedného z najvýznamnejších distribútorov a výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej Európe. Ich sila spočíva v schopnosti kombinovať vlastnú výrobu s exkluzívnym zastúpením svetových dizajnérov. Na reut.sk prinášame Sapho ako značku, ktorá uspokojí akýkoľvek vkus – či už hľadáte moderný minimalizmus, industriálny štýl alebo čoraz populárnejšie retro kúpeľne. Sapho nie je len o produktoch, je o emóciách a hľadaní netradičných riešení, ktoré inde nenájdete.
Prečo si vybrať SAPHO z reut.sk?
-
Neskutočná variabilita: Tisíce produktov, ktoré umožňujú zariadiť kúpeľňu „na kľúč“ v jednom štýle.
-
Lídrom v retro štýle: Ak hľadáte mosadzné, bronzové alebo zlaté batérie s keramickými úchytmi, Sapho (série ako Reitano) je absolútna špička.
-
Vlastné výrobné kapacity: Kúpeľňový nábytok Sapho sa vyrába v moderných prevádzkach v Česku s dôrazom na odolnosť voči vlhkosti.
-
Inovatívne materiály: Široká ponuka umývadiel z liateho mramoru, skla či prírodného kameňa.
-
Dizajn pre každého: Od cenovo dostupných sérií až po luxusné kúsky pre najnáročnejších.
-
Garancia kompatibility: Všetky komponenty Sapho k sebe technicky aj vizuálne dokonale pasujú.
-
Sledujeme trendy: Sapho pravidelne obmieňa kolekcie podľa najnovších svetových výstav v Miláne či Frankfurte.
-
Vysoká kvalita spracovania: Použitie overených materiálov a moderných technológií výroby.
-
Rýchle dodanie z reut.sk: Vďaka silnému logistickému zázemiu Sapho doručujeme tovar v rekordných časoch.

