WWOO

Webová stránka značky: WWOO

logo-wwoo-concrete-outdoor-kitchen-bw

WWOO © je multifunkčná modulárna vonkajšia kuchyňa z betónu (alebo ocele), ktorá sa hodí do každej záhrady. WWOO je vďaka svojmu patentovanému dizajnu jediná štýlová a na údržbu nenáročná betónová vonkajšia kuchyňa, ktorú nájdete v záhradách po celom svete. WWOO vždy vyzerá úžasne vo vašej záhrade.

Betónová vonkajšia kuchyňa je dostupná v dvoch farbách: antracitová alebo betónovo šedá.

WWOO je k dispozícii v betóne a oceli a rôznych farbách. WWOO je jedinečná, štýlová a na údržbu nenáročná vonkajšia kuchyňa špeciálne navrhnutá tak, aby ste si mohli užívať svoju záhradu 365 dní v roku.

Naše prvky a dizajn sú jednoducho dokonalé. Vyberte si požadované množstvo prvkov, ich výšku a farbu a konfigurátor vám vytvorí kuchyňu snov. Naše produkty a príslušenstvo sú multifunkčné, ľahko sa používajú a vyžadujú si nízku údržbu. Chcete zažiť WWOO vo svojej záhrade? Navrhnite si svoje WWOO, uložte svoj dizajn, kliknite na tlačidlo [AR] a virtuálne si vyskúšajte WWOO vo vašej záhrade. 

Navrhnite WWOO ako voľne stojacu vonkajšiu kuchyňu, zakomponujte WWOO do svojho oplotenia, vytvorte si vonkajšie kúpele vrátane sprchy WWOO alebo navrhnite dokonalý vonkajší salónik pod verandou.

Dizajn holandského patentu

WWOO je výtvorom holandského dizajnéra Pieta-Jana van den Kommera . Počas svojej kariéry interiérového dizajnéra chcel navrhnúť štýlovú vonkajšiu kuchyňu nenáročnú na údržbu, ktorú možno nechať vonku po celý rok. A kuchyňa musí byť pri používaní multifunkčná, ako napríklad začlenenie do vášho oplotenia.

Je nenáročný na údržbu

„Problémom“ vonkajšej kuchyne je, že si vyžaduje veľa údržby a veľa čistenia. WWOO je iná. V kolekcii WWOO nenájdete pevné skrine ani chladničky. A nie sú tam žiadne zákutia, kde by sa mohli zaseknúť listy, alebo by tam mohla rásť pleseň. Patentovaný dizajn WWOO a všetko príslušenstvo sú navrhnuté tak, aby si vyžadovali minimálnu údržbu a ľahko sa čistili. A samozrejme, WWOO je vybavená všetkým príslušenstvom, ktoré potrebujete.

Vychutnajte si varenie vonku na holandský spôsob: maximálny luxus, nenáročné na údržbu a maximálny pôžitok.

Cena

1265112652
11265112652
1 položiek celkom
wwoo big green egg reut.sk
Tip
12 651 €

Navrhnite si svoju vonkajšiu kuchyňu, neprekonateľnú terasu alebo exteriérové miesto na varenie vo vašej záhrade. WWOO je takmer úplne bez údržbové riešenie a je k...

Kód: WWOO01

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom