Kuchynská batéria s filtrovanou a aj perlivou vodou GROHE Blue

90-1

Grohe Blue je jedinečná batéria, ktorá vám doma umožní piť priamo filtrovanú a chladenú vodu priamo z vašej batérie. Sami si môžete určiť či chcete piť vodu bez bubliniek, alebo jemne sýtenú ba dokonca veľmi sýtenú vodu. Toto zariadenie je tak skvelá vec, že bola ocenená aj rôznymi nemeckými oceneniami. Vzhľadom na životné prostredie budete aj vy prispievať k šetreniu našej planéty, lebo už žiadne plastové fľaše nemusíte kupovať a drahé vody nosiť domov z obchodu. Táto voda chutí fakt výnimočne a kto ju vyskúša sám pochopí, že dobre investoval.

Firma Grohe v spolupráci s firmou BWT vyvinula päťfázový filter, ktorý vylepšuje chuť vody lebo ho zbaví nečistôt a zbytočného zvýšeného množstva vodného kameňa. Pre tých ktorým táto voda zachutí je pripravená aj Grohe blue Pure alebo Home nádoba, aby ste si mohli načapovať túto chutnú vodičku aj na cestu do práce. Na doma postačí Grohe Blue Pure pohár.

Grohe Blue je v rôznych prevedeniach. Buď Pure alebo Home a s rôznými kuchynskými batériami.

Montáž je jednoduchá a vy sami sa rozhodnete či investujete do Home ktorý vodu aj chladí alebo do Pure s filtráciou. 

Áno na začiatku je dilema. Pýtate sa sami seba.., batéria je drahá a koľko vôbec vydrží ?

Áno nič nie je na veky, ale servisuje sa jednoducho. Filter sa mení ako u iných výrobkov a flaša na výrobu sódy detto. Tak že nič iné len všetko na jednom mieste pre dokonalú vodu priamo vo vašej kuchyni.

https://youtu.be/tZP075tM7x4

https://youtu.be/ZJ7t9jy9OtU?list=PLZuXHvRAgY9ubkj-3zbogGI2t1CIo1OTJ&t=2

vídeo montáže :

https://youtu.be/hHbLYQS0zZA?list=PLZuXHvRAgY9ubkj-3zbogGI2t1CIo1OTJ&t=4