Ridder DARWIN stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou, hranatý, čierna mat 11129110
Kód: 11129110
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 230x670x180 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 670 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956195551 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnosť / ks | 2.5300 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky toaletného papiera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.53 kg |
| EAN: | 4006956195551 |
| Výrobca: | Ridder |
| Kratšia strana: | 180 |
| Šírka: | 230 |
| Farba: | Čierna |
| Rozmer: | 230x670x180 mm |
| Výška: | 670 |
| Materiál: | Oceľ;Plast |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

