Ridder SKA kúpeľňové doplnky NOWRA stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou, hranatý, čierna/dub 11127110
Kód: 11127110
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | SKA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 215x660x165 mm |
| Šírka | 215 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Drevo, Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956192499 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnosť / ks | 1.8040 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky toaletného papiera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 4006956192499 |
| Výrobca: | Ridder |
| Kratšia strana: | 165 |
| Šírka: | 215 |
| Farba: | Ostatné |
| Rozmer: | 215x660x165 mm |
| Výška: | 660 |
| Materiál: | Drevo;Oceľ |
| Séria: | SKA kúpeľňové doplnky |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

