Sapho PLATO dosky PLATO doska Rockstone 2100x24x360mm, biela matná PL216-0101
Code: PL216-0101
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Materiál: Solid Surface - Rockstone
- Vzorkovník dekorov: tu
- Šírka: 60 - 250 cm
- Hĺbka: 36 a 50 cm
- Hrúbka: 2,4 cm
- Možnosť výroby atypických rozmerov (max. 250x50 cm)
- Možnosť dodania s otvormi pre batériu a odpad podľa výkresu (možno vŕtať aj v mieste inštalácie)
Príslušenstvo:
- Podperné konzoly 36 a 50 cm
- Umývadlá na postavenie alebo zápustné umývadlá
- AVICE skrinky a kontajnery pod dosku 50 cm
- ESPACE bočné skrine
- HANG držiaky osušiek
- Dosky dlhšie ako 1 m: odporúčame inštaláciu skrytej podpernej konzoly každých 70 cm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Dosky PLATO |
| Rozmer | 210x2,4x36 cm |
| Šírka | 2100 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 39.7000 kg |
| EAN | 8590913936722 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Dosky možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Pre objednanie vybraného dekoru kontaktujte predajné oddelenie.
Solid Surface (Rockstone, umelý kameň, technický mramor)
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
Additional parameters
| Category: | Dosky pod umývadlo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 41.33 kg |
| EAN: | 8590913936722 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 360 |
| Šírka: | 2100 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 210x2,4x36 cm |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| VÝŠKA: | 24 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Séria: | PLATO dosky |
| Materiál: | Solid Surface |
| Typ skrinky: | Doska |
| Záruka: | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia: | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.


